Dzień Matki

Fajnie Być Matką Liczba komentarzy: 0

Dzień Matki.
Nasz dzień.

Dopiero jako Matka dostrzegam trud jaki w moje wychowanie włożyła moja Mama. Zastanawiałam się czym ją obdarować i świetną inspirację znalazłam na http://www.mypinkplum.pl Koniecznie polecam Wam zajrzeć do Magdy. Gwarantuję, że swoimi pomysłami skradnie również i Wasze serce.


Bycie Matką jest dla mnie czymś najlepszym co mogło mnie spotkać w życiu. Jest mało czasu dla siebie, czasem łzy bezradności ale jest też uśmiech, miłość i bezgraniczne poczucie bezpieczeństwa. Przy dzieciach stałam się bardziej stanowcza ale i nauczyły mnie cierpliwości. Kiedyś przejmowałam się praktycznie wszystkim. Teraz wiele rzeczy potrafię olać, by nie tracić niepotrzebnie czasu na nerwy, które nie są tego warte.

Dziś jednak nie chciałabym mówić o sobie. Chciałabym bardzo podziękować mojej Mamie za wszystko co dla mnie zrobiła. Za trud i ciężką pracę jaką włożyła by wychować mnie na takiego dobrego człowieka. Dziękuję Ci Mamo, za wszystkie dobre rady, za każdą pomocną dłoń, za to że często czytasz mi w myślach i pomagasz mimo, że nie zawsze jest Ci to na rękę. Dziękuję za każdą chwilę razem spędzoną oraz za to, że mówisz mi na każdym kroku, że jestem wspaniałą matką a dziewczynki są super wychowywane! To dla mnie wielkie wyróżnienie usłyszeć to z Twoich ust!

Wam drogie Matki, życzę więcej wolnego czasu, świętego spokoju i dużo dużo miłości od waszych dzieci. Bo mimo, że czasem popełniamy błędy jako Matki to dla Naszych dzieci jesteśmy najlepszą Mamą na świecie! Nigdy nie poddawajcie się i wierzcie w siebie!

Miłego dnia!
A.

0 komentarze: