Photographer Shoots Family Portraits That Capture the Chaos of Being a Parent

Fajnie Być Matką Liczba komentarzy: 0

Kolejny tekst na dziś to portret rodziny widziany oczami znanego fotografa.
Bo nawet jak bardzo chcielibyśmy aby Nasze życie było idealnie poukładane to prawda jest taka że mając dziecko wiele się zmienia.

Moim zdaniem niektóre zdjęcia może i są przerysowane ale myślę, że w dużej mierze są jednak prawdziwe:)  Trzecie zdjęcie, na którym matka jest obładowana a ojciec idzie z telefonem jest dość powszechnie spotykanym przeze mnie widokiem. Postanowiłam, że temat ten trochę opiszę ale to w oddzielnym artykule.
Kolejne zdjęcie "łazienkowe" jest moim totalnym przeciwieństwem. Nie wyobrażam sobie kąpać się czy załatwiać na sedesie razem z dzieckiem. Kurcze jestem z dzieckiem 24 godziny na dobę. Przecież się nic wielkiego nie stanie jak pobawi się samo a ja się umyję i wyszykują lub zostanie z ojcem? Wiem, że może to drastycznie brzmi ale moim zdaniem w całym tym matkowaniu znajdźmy umiar i jakąś prywatność.

Zapraszam co poznania artykułu.

http://petapixel.com/2014/12/30/photographer-shoots-family-portraits-capture-realities-parent/

Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Miłego dnia!

A.

ps. Tak się zastanawiam bo mam jedno dziecko i może łatwiej mi jest do tego podejść. Przy dwójce dzieci zmienia się pewnie wszystko łącznie z organizacji wszystkiego. Ale czy naprawdę czeka Nas taki chaos jaki jest przedstawiony na zdjęciach?

0 komentarze: